Mycie okien i elewacji

Mycie okien i elewacji

Mycie okien standardowych, mycie okien, przeszkleń i elewacji z zastosowaniem podnośnika koszowego, mycie elewacji tynkowych, dachów i kostki brukowej

Mycie okien standardowych

wykonujemy przy użyciu łagodnego i skutecznego środka czyszczącego z zastosowaniem profesjonalnych myjek i ściągaczek. Dodatkowo myjemy także przeszklenia i witryny. Zlecenia realizujemy zarówno w wielkich biurowcach jak i w mniejszych budynkach (także prywatnych).

 


Mycie okien o utrudnionym dostępie

realizujemy z zastosowaniem różnego rodzaju wysokich drabin lub specjalnych kijów teleskopowych. Metoda ta jest stosowana w przypadku mycia okien trudno dostępnych, gdy nie ma możliwości użycia podnośnika koszowego, a stosowanie technik dostępu linowego jest niemożliwe lub nieopłacalne.


Mycie okien, przeszkleń i elewacji z zastosowaniem podnośnika koszowego

wykonujemy przy użyciu naszego podnośnika koszowego o wysokości roboczej do 22 metrów. Jest to optymalne rozwiązanie dla budynków lub przeszkleń kilkukondygnacyjnych. Jedynym ograniczeniem może być brak możliwości podjazdu podnośnika pod budynek lub elewację.

 


Mycie elewacji tynkowych, dachów i kostki brukowej

wykonujemy najczęściej z zastosowaniem spalinowej myjki wysokociśnieniowej o mocy 200 barów i podgrzewaniem wody do 150º C. Użycie tej metody daje bardzo dobre rezultaty, a dzięki temu elewacja wygląda praktycznie jak nowa. Mycie ciśnieniowe pozwala na usunięcie zabrudzeń komunikacyjnych, porostów i glonów, ale aby utrzymać efekt na dłuższy czas niezbędne jest jeszcze zaimpregnowanie elewacji.